Layer-2-7.png

Yat Elektrik Elektroniği

Yat ve tekne elektrik, elektronik tesisatlarının döşenmesi, çalıştırılması, bakımı, iç, dış aydınlatmalar gibi her türlü elektrik elektronik sorunu veya bakımı gibi işlemlerin tamamında hizmet verebiliyoruz.

Layer-2-6.png

Gemi Elektrik Elektroniği

Gemi elektrik, elektronik sistemlerinin bakımı, onarımı, panel tamiri, pano ve konsol kurulumu, sistem testleri ve devreye alınması gibi birçok alanda faaliyet göstermekteyiz.

cctv-camera

Güvenlik Kamerası

Gemi, yat, tekne ve evlerinizde güvenlik kamerası, alarm sistemleri hizmeti sunmaktayız. Son teknolojileri sizin için biz takip ederek güvenliğinizi sağlayabiliyoruz.

Hakkımızda

Enduru Otomasyon Sistemleri olarak 2018 yılında kurulan firmamızda genel olarak gemilerde elektrik, elektronik, otomasyon ve pnomatik kontrol sistemlerinin bakım, onarım, kurulum ve projelendirme işlerinde faaliyet göstermekteyiz. Bir takım elektronik kart tamirlerini de kendi bünyemizde yapmaktayız. Gerekli durumlarda dizaynı tarafımıza ait olan yeni kartlar imal edip sistemleri çalışır hale getirmekteyiz.
Tarafımızca tamiri yapılan veya yenisi kurulan bazı sistemler;
* Ana makine safety sistemi
* Alarm monitoring sistemi
* Ana makine governor sistemi
* Pitch kontrol sistemi
* Ana pano dağıtım sistemleri
* Jeneratör sistemleri
* Oil mist dedektör sistemi
* Kademeli / Pitch’li Bowthruster sistemleri
* Kreyn elektrik elektronik kontrol ve hidrolik sistemleri
* Kazan sistemi
* Buzluk sistemi
Firmamız ayrıca gemilere yükleme ve boşaltma anında refakat ederek yurtiçi ve yurtdışı limanlarda kreyn arızalarından kaynaklı gecikmeleri önleme konusunda partnerlik hizmeti vermektedir.

Kurucu: Semih DURU